Impeachment trwa, Kampania Trumpa zyskuje miliony

Redakcja
2019-11-15

Sztab Donalda Trumpa poinformował, że zebrał 3,1 miliona dolarów na darowizny podczas pierwszych 24 godzin od rozpoczęcia przez demokratów publicznych przesłuchań w sprawie impeachmentu. Wiadomość została ogłoszona przez kierownika kampanii Trumpa, Brada Parscale.

Impeachment trwa, Kampania Trumpa  zyskuje miliony

Pracownicy sztabu prezydenta Trumpa, powiadomili, że śledztwo w sprawie impeachmentu wzmocniło kampanię w 2020 r., odkąd po raz pierwszy została ogłoszona informacja o jego rozpoczęciu przez spikera Izby Reprezentantów Nancy Pelosi we wrześniu. „Za każdym razem, gdy to robią, zbieramy fortunę” - powiedział Eric Trump w Breitbart News, przypominając o 15 milionach dolarów zebranych w ciągu 72 godzin od ogłoszenia przez Pelosi dochodzenia. Powiedział też, że kampania przeżywa skok wpłat nowych darczyńców, którzy nigdy wcześniej nie przekazywali darowizny na reelekcję prezydenta.
„Nasz kraj ma się dobrze, a ludzie nie chcą oglądać maskarady” – powiedział.

DL/Breitbart

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij