Nie dajmy zarobić bluźniercom

Kamil Goral
2019-12-22

W bibliotece Netflixa znajduje się bluźnierczy film prezentujący Jezusa jako homoseksualistę i obrażający Matkę Najświętszą. Ten paskudny paszkwil wywołał uzasadnione oburzenie chrześcijan na całym świcie, podpisujących petycję nawołująca do zaprzestania korzystania z usług tej internetowej wypożyczalni.

Nie dajmy zarobić bluźniercom

Logo Netflixa, fot. JS

Ohydne pseudodzieło to kolejny w ostatnim czasie atak na chrześcijaństwo i jego największe świętości. Pod pretekstem wolności twórczej zwyczajnie obraża się Boga i ludzi udając, że ma to cokolwiek wspólnego z artystycznym wyrazem. Co ciekawe te podłości dotykają wyłącznie chrześcijan, zaś skutecznie omijają wyznawców islamu czy innych religii. To jawnie pokazuje, że nie o wolność słowa tutaj chodzi tylko o zohydzanie i deprecjonowanie tego co dla ludzi oddających cześć Chrystusowi najważniejsze. Mamy jednak narzędzie do sprzeciwu przeciw takim postawom. Zachęcam do tego aby nie korzystać z usług Netflixa. Jako chrześcijanie nie możemy pozwolić aby ktoś kto udostępnia jawnie bluźniercze treści na nas zarabiał. Apele i protesty powinny iść w parze z konsumenckim bojkotem, od razu i bez dyskusji. To nie tylko opcja ale także nasz obowiązek jako ludzi wierzących. Brońmy tego co dla nas święte!

Komentarze

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij