Prefabrykacja coraz popularniejsza na rynku budowlanym

Redakcja
2019-11-16

"Wiele średnich firm budowlanych interesuje się prefabrykacją. Szukają możliwości kupienia zakładów produkcyjnych lub zamierzają budować własne fabryki. Chcą zagospodarować nowe rynki w Polsce, albo ruszyć z ofertą za granicę" – podkreślił cytowany przez "WNP.pl" Jan Styliński, prezes zarządu Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa podczas sesji 4Buildings „Budownictwo 4.0 – technologie i materiały przyszłości”.

Prefabrykacja coraz popularniejsza na rynku budowlanym

Według Jana Stylińskiego, prezesa zarządu Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, Polska pod względem innowacji w budownictwie, nigdy nie stanie się światowym liderem. Nie oznacza to jednak, że nasze rodzime firmy nie wyróżniają się wdrażając nowoczesne technologie.

- Trochę brakuje strategicznego, menedżerskiego spojrzenia nie tylko na to, co dzieje się obecnie, ale też za dwa lata. Powinniśmy w Polsce planować procesy biznesowe w firmach z perspektywą siedmiu, dziesięciu lat. Wtedy będziemy w stanie odważniej podchodzić do innowacji, które są niezbędne do tego, by przedsiębiorstwo przetrwało na rynku – twierdzi Jan Styliński.

JS/WNP.pl

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij