Warmate 2: WB Electronics znowu w natarciu

Redakcja
2019-10-28

WB Electronics - koncern kilkukrotnie nagradzany podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego 2019 w Kielcach zaprezentował nowego drona do zastosowań militarnych.

Warmate 2: WB Electronics znowu w natarciu

Warmate 2, bo o tym właśnie systemie mowa, jest nową generacją pierwszego, plecakowego zestawu bojowych minidronów, opracowaną we współpracy z firmą koncernu Tawazun ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W porównaniu do poprzednika jest większy, szybszy, może dwa razy dłużej utrzymywać się w powietrzu. Może też startować z wyrzutni na samochodzie.

System Warmate podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego otrzymał nagrodę Prezydenta RP. Jest on flagowym produktem Grupy WB. Jest wykorzystywany przez armie wielu krajów.

Warmate jest tworzony w różnych wersjach. Uzależnione jest to od sposobu jego wykorzystania. Możliwości tego systemu pozwalają na rozpoznanie, identyfikację i niszczenie celów.

 

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij