Teraz także małe i średnie firmy mogą skorzystać z bezpłatnego Badania Dojrzałości Innowacyjnej. Przeprowadza je Polski Fundusz Rozwoju (PFR). Należy na początek wypełnić tylko odpowiednią ankietę, co nie jest skomplikowane.

Każdy uczestnik, który podda się badaniu otrzyma potem indywidualny raport z oceną poziomu dojrzałości innowacyjnej przedsiębiorstwa w trzech obszarach:
– rozwój innowacji,
– cyfryzacja,
– transformacja energetyczna

Taki raport zawierać będzie także – co cenne – praktyczne wskazówki ekspertów, jak rozwijać poszczególne obszary. Badanie jest przeznaczone dla dużych firm produkcyjnych lub usługowych, ale teraz rozszerzono je także na sektor MŚP.

Kto wypełnia ankietę?

Wypełniając formularz przedsiębiorca zgłasza firmę do Badania Dojrzałości Innowacyjnej. Do badania PFR zaprasza członków zarządu bądź kadrę zarządzającą firmy. Trwa ono tylko około 45 minut. Przekazując informacje przedsiębiorca zarazem wyraża chęć wzięcia udziału firmy w badaniu. Po przesłaniu formularza ankietowego pracownik PFR skontaktuje się z przedsiębiorcą, aby umówić termin właściwego badania.

W pierwszym kroku należy wypełnić ankietę dostępną na stronie: https://www.interankiety.pl/i/YMQY39VM

Poprzedni artykułTa branża jest odporna na kryzys
Następny artykułJuż tylko niecałe trzy tygodnie zostało na opublikowanie strategii podatkowej za 2021 rok