fbpx
piątek, 8 grudnia, 2023
Strona głównaArchiwumCzy Chińczycy palą żywcem osoby zarażone koronawirusem?

Czy Chińczycy palą żywcem osoby zarażone koronawirusem?

RFA zauważyło, że nie można zweryfikować, czy rzeczywiście Komunistyczna Partia Chin podjęła decyzję o paleniu żywych pacjentów zarażonych koronawirusem. Natomiast władze KPCh ani nie potwierdziły, ani nie zaprzeczyły tym pogłoskom. Wciąż krążą też plotki, że aby zrobić miejsce dla nowych pacjentów w zatłoczonych szpitalach w Wuhan, personel medyczny wybrał starszych pacjentów, którzy nie są w stanie przetrwać infekcji, i wysłał ich do… spalarni, gdy byli jeszcze przytomni.

RFA, powołując się na źródło „bliskie branży pogrzebowej” zidentyfikowane tylko jako Ma, donosi, że słyszało doniesienia o „ludziach krępowanych i wrzucanych do worków, gdy wciąż się poruszali”.

Ma zauważył również istnienie anonimowego nagrania wideo starszej kobiety, która była leczona w szpitalu w Wuhan, prawdopodobnie z powodu chińskiego koronawirusa. Opowiada ona, że ,,wsadzili jednego starszego mężczyznę do… torby na ciało, podczas gdy był jeszcze żywy, i zabrali go do krematorium, ponieważ nie było szans, aby go uratować”. Kobieta skarżyła się też na sposób, w jaki traktowani są starsi ludzie w szpitalach.

Szacunki dotyczące liczby zestawów rozrzuconych szczątków w zeszłym tygodniu w Wuhan wynoszą od 30 000 do 46 000 osób. – Istnieją podejrzenia, że ​​wiele osób zmarło w swoich domach bez diagnozy, podczas gdy nie było jeszcze zestawów do wykonania testu – powiedział w zeszłym tygodniu mieszkaniec Wuhan w mediach społecznościowych. – Nikt w Wuhan nie wierzy w oficjalne liczby podawane przez media.

DL/ Breitbart

INNE Z TEJ KATEGORII

PGE inwestuje w bezpieczeństwo Polaków

Kryzysy surowcowy wywołany agresją Rosji na Ukrainę pokazał, jak ważne jest bezpieczeństwo energetyczne i dywersyfikacja dostaw nośników energii, a także budowanie niezależności energetycznej państwa. Kryzys ten objawił nam też, jak istotną rolę dla gospodarki i każdego jej uczestnika – od wielkich firm po pojedynczego odbiorcę – ma energetyka. Dziś już wiemy, że jest to niezwykle ważny element naszego bezpieczeństwa ekonomicznego i fizycznego. O to bezpieczeństwo od lat dba PGE Polska Grupa Energetyczna.

Siatkarze na złotej ścieżce

Ten sezon dla kibiców polskiej siatkówki jest absolutnie wyjątkowy. Męska reprezentacja w znakomitym stylu wygrała Ligę Narodów i mistrzostwo Europy, a następnie bezdyskusyjnie zwyciężyła w turnieju kwalifikacyjnym do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich. Do Paryża pojedzie również nasza żeńska reprezentacja, która w tym sezonie – podobnie jak męska – dostarczyła kibicom wiele wspaniałych wrażeń.

Rola banku rozwoju w zielonej transformacji

– W programie „Bezpieczeństwo strategiczne” Bank Gospodarstwa Krajowego wraz z innymi największymi polskimi bankami przekazał od początku 2022 r. na inwestycje związane z energetyką 130 mld zł. Ta ogromna kwota świadczy o tym, jak olbrzymie są potrzeby w tym obszarze w Polsce – przyznała podczas IX Kongresu Energetycznego DISE prezes BGK, Beata Daszyńska-Muzyczka.

INNE TEGO AUTORA

Zdewastowano nagrobki na najstarszym cmentarzu żydowskim w Europie

Najstarszy zachowany żydowski cmentarz w Europie został zdewastowany. Jak podano w oświadczeniu, co najmniej 50 nagrobków na średniowiecznym cmentarzu żydowskim w niemieckim mieście Worms (Wormacja) zostało zamazanych zieloną farbą.
< 1 MIN CZYTANIA

Rosyjski MSZ, żydowski antychryst i Malaysia Airlines. Kto odpowiada za katastrofę z 2014 roku?

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa wspomina o książce opublikowanej niedawno w Malezji, która „wskazuje na to, iż  Malezyjczycy coraz chętniej formułują własne zdanie na temat katastrofy, wolni od zachodnich uprzedzeń i motywacji politycznych”. Chodzi o samolot zestrzelony nad Ukrainą w 2014 roku.
2 MIN CZYTANIA

Stany Zjednoczone powinny w pełni uznać Tajwan

Według byłego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Białego Domu Johna Boltona, obecnie Tajwan cieszy się najlepszym międzynarodowym statusem od ponad 70 lat i ma kluczowe znaczenie dla Azji Wschodniej.
2 MIN CZYTANIA