Trzy dni konferencji, ponad trzysta debat i cztery tysiące gości z Europy, Azji Centralnej i USA. Karpacz po raz trzeci stanie się centrum obrad Forum Ekonomicznego.

Forum Ekonomiczne to wydarzenie, które od trzydziestu lat skupia liderów politycznych, gospodarczych i społecznych. Konferencja organizowana jest przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich.

Tegoroczna edycja – podobnie jak dwie poprzednie – odbędzie się w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu i potrwa od 6–8 września pod hasłem „Europa w obliczu nowych wyzwań”. Tematyka paneli dyskusyjnych dotyczyć będzie aż szesnastu zagadnień, m.in. bezpieczeństwa, energetyki, innowacji, nowej gospodarki, czy zrównoważonego rozwoju.

Oprócz części merytorycznej, w programie Forum Ekonomicznego znajdą się wydarzenia kulturalne i rekreacyjne. Tak jak w latach poprzednich wręczone zostaną również nagrody w kategoriach: Człowiek Roku, Firma Roku i Organizacja Pozarządowa Europy Środkowo-Wschodniej. Ponadto, zostanie zaprezentowana V edycja Raportu SGH i Forum Ekonomicznego, skupiające się na bieżących trendach i zjawiskach społeczno-gospodarczych.

Patronat medialny „Forum Polskiej Gospodarki”

Poprzedni artykułSpadają obroty sklepów małoformatowych
Następny artykułSzef banku centralnego Kanady ostrzega firmy przed… podwyżkami dla pracowników