fbpx
środa, 29 maja, 2024
Strona głównaArchiwumA jednak można krytykować amerykańskie media. ,,Jesteś z CNN, z mediów fałszywych...

A jednak można krytykować amerykańskie media. ,,Jesteś z CNN, z mediów fałszywych wiadomości”

„To, co robię, to bronienie mężczyzn i kobiet, którzy wykonali niesamowitą robotę” – odpowiedział Trump. Amerykański prezydent zarzucił dziennikarzowi, że ten pracuje w mediach przedstawiających nieprawdziwe wiadomości. ,,Jesteś z CNN, z mediów fałszywych wiadomości”. Wytykał mu także brak logicznego myślenia. Trump przyznał, że jest przyzwyczajony do nieuczciwości mediów, ale coraz bardziej denerwowały go doniesienia, jakie te przekazują na temat rzekomego nieradzenia sobie z kryzysem przez rząd federalny.

Diamond zapytał również, czy prezydent Trump został „oszukany” przez prezydenta Xi Jinpinga.
„Wiesz, kto został oszukany? Ty i administracja Obamy byliście oszukiwani przez lata” – usłyszał Diamond w odpowiedzi od Trumpa.

Trump bronił także swojej decyzji o zakazie podróży z Chin. „Wy z CNN jesteście żałośni, dlatego wasze oceny obecnej sytuacji są tak złe. Musicie wrócić do przekazu prawdziwych wiadomości” – podsumował amerykański prezydent.

DL/ Breitbart

INNE Z TEJ KATEGORII

Dowiedz się, jak inwestują najlepsi! Zapraszamy na darmową konferencję Invest Cuffs 2024

Już 5 –6 kwietnia 2024 r. odbędzie się kolejna edycja Konferencji i Targów Invest Cuffs. Będzie to już dziesiąta odsłona wydarzenia, które corocznie przyciąga do Krakowa kilka tysięcy uczestników, mających możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez niemal 200 prelegentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego.

Zapraszamy na 22. Międzynarodową Konferencję Baltic Management Development Association

W imieniu Zarządu BMDA, Collegium Prometricum oraz naszym – jako Patrona Medialnego wydarzenia, mamy zaszczyt zaprosić do udziału w 22. Międzynarodowej Konferencji BMDA (Baltic Management Development Association) pod hasłem „Mastering the Future: AI Impact on Business Models and Practice”. Konferencja odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku w dniach 25–26 kwietnia 2024 r.

Rola elektrowni szczytowo-pompowych w zielonej transformacji

Elektrownie szczytowo-pompowe to obecnie najbardziej dojrzała technologia magazynowania energii, charakteryzująca się niezwykle długim czasem eksploatacji. Przy rosnącym udziale źródeł wykorzystujących energię odnawialną, takich jak instalacje fotowoltaiczne, czy farmy wiatrowe, jednostki te mają coraz większe znaczenie w zielonej transformacji. W Młotach w Gminie Bystrzyca Kłodzka przygotowywany jest największy tego typu magazyn energii w Polsce.

INNE TEGO AUTORA

Zdewastowano nagrobki na najstarszym cmentarzu żydowskim w Europie

Najstarszy zachowany żydowski cmentarz w Europie został zdewastowany. Jak podano w oświadczeniu, co najmniej 50 nagrobków na średniowiecznym cmentarzu żydowskim w niemieckim mieście Worms (Wormacja) zostało zamazanych zieloną farbą.
< 1 MIN CZYTANIA

Rosyjski MSZ, żydowski antychryst i Malaysia Airlines. Kto odpowiada za katastrofę z 2014 roku?

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa wspomina o książce opublikowanej niedawno w Malezji, która „wskazuje na to, iż  Malezyjczycy coraz chętniej formułują własne zdanie na temat katastrofy, wolni od zachodnich uprzedzeń i motywacji politycznych”. Chodzi o samolot zestrzelony nad Ukrainą w 2014 roku.
2 MIN CZYTANIA

Stany Zjednoczone powinny w pełni uznać Tajwan

Według byłego doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Białego Domu Johna Boltona, obecnie Tajwan cieszy się najlepszym międzynarodowym statusem od ponad 70 lat i ma kluczowe znaczenie dla Azji Wschodniej.
2 MIN CZYTANIA