fbpx
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaKryształyKryształy 2021Kryształy Polskiej Gospodarki – GRUPA PZU – laureat w kategorii WSPARCIE MŚP

Kryształy Polskiej Gospodarki – GRUPA PZU – laureat w kategorii WSPARCIE MŚP

To wyróżnienie za wyciągnięcie ręki do całego sektora MŚP, bez żadnego wyjątku, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Kapituła Konkursu w kategorii WSPARCIE MŚP postanowią wyróżnić Grupę PZU za ofertę związaną z prywatną opieką medyczną skierowaną do wszystkich mikro-, małych i średnich polskich firm.

To pierwsze na naszym rynku tego rodzaju kompleksowe potraktowanie właścicieli i pracowników sektora, który tworzy krwioobieg polskiej gospodarki i odpowiada za ponad 70 proc. naszego PKB.

Grupa PZU swoją propozycję kieruje zarówno do firm najmniejszych: jedno- i dwuosobowych, zapewniając im dostęp do prywatnej opieki medycznej (m.in. konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych), wsparcie finansowe w razie nieszczęśliwego wypadku, choroby czy pobytu w szpitalu, a także świadczenie w razie utraty bliskiej osoby. A także do firm małych i średnich (już od 3 zatrudnionych osób). Odpowiednie pakiety zapewniają dostęp do prywatnej opieki medycznej dla właściciela firmy oraz wszystkich pracowników i ich członków rodzin w placówkach znajdujących się w prawie 600 polskich miastach.

W czasach, kiedy cały świat zmaga się z pandemią, gdy wartość życia i zdrowia swojego i swoich najbliższych zaczynamy cenić jeszcze bardziej, taką inicjatywę tym bardziej warto docenić. Wszyscy doskonale wiemy, że rynek prywatnych usług medycznych do tej pory otwarty był zazwyczaj na duże firmy i międzynarodowe korporacje, wychodząc z założenia, że oferta kierowana do sektora MŚP być może nie przyniesie oczekiwanych profitów i będzie stratą czasu. Grupa PZU pomyślała inaczej, zwracając uwagę na to, jak ogromny rynek tworzą właściciele i pracownicy firm z tego sektora. Raz jeszcze podziękowania za to i słowa uznania. Doceniajmy tych, którzy… doceniają polskich małych i średnich przedsiębiorców.

INNE Z TEJ KATEGORII

Kryształy Polskiej Gospodarki – TAURON POLSKA ENERGIA – laureat w kategorii NAGRODA REDAKCJI

Tego laureata Wydawca oraz Redakcja „Forum Polskiej Gospodarki” postanowili wyróżnić za innowacyjne podejście do energetyki rozproszonej oraz udział i koordynację w tworzeniu klastrów energii.
< 1 MIN CZYTANIA

Kryształ Polskiej Gospodarki – BARTOSZ GRAŚ – laureat w kategorii NAGRODA REDAKCJI

Blockchain to przyszłość, jeśli chodzi o cyberbezpieczeństwo. Tak ważne w czasach rewolucji technologicznej i zagrożenia konfliktem zbrojnym, czego jesteśmy świadkami.
< 1 MIN CZYTANIA

Kryształ Polskiej Gospodarki – MARCIN CHLUDZIŃSKI – laureat w kategorii OSOBOWOŚĆ ROKU

Inwestycyjna odwaga, dążenie do budowania innowacyjnej polskie gospodarki oraz ogromna rozpoznawalność marki na światowych rynkach. To argumenty przemawiające za laureatem w tej kategorii.
< 1 MIN CZYTANIA

INNE TEGO AUTORA

Prawie co piąty Polak udostępnił dane osobowe w zamian za dodatkowe korzyści

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy 18 proc. Polaków udostępniło dane osobowe w zamian za dodatkowe korzyści. Najczęściej za stałą zniżkę lub jednorazowy rabat na produkty bądź usługi – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie serwisu ChronPESEL.pl i Krajowego Rejestru Długów pod patronatem Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
4 MIN CZYTANIA

Jak, gdzie i za ile Polacy planują wakacyjne wyjazdy w kraju

Czy z rodziną czy we dwoje, wyjedziemy na krótko, często więcej niż raz i raczej nad morze. Na noclegi chcielibyśmy wydać nie więcej niż 200 złotych za osobę za noc. Miejsce pobytu wybieramy starannie, przeglądając uważnie oferty wielu obiektów.
4 MIN CZYTANIA

Demografia odporna na finansowe dopalacze. Dzieci to nie koszty, ale inwestycja kapitałowa

Centrum im. Adama Smitha szacuje, że koszt wychowania jednego dziecka w Polsce w roku 2024 (do osiągnięcia osiemnastego roku życia i według stanu na koniec poprzedniego roku) wyniósł 346 tys. zł (1602 zł miesięcznie), a dwójki dzieci wyniósł 579 tys. zł.
3 MIN CZYTANIA