To wyróżnienie za wyciągnięcie ręki do całego sektora MŚP, bez żadnego wyjątku, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Kapituła Konkursu w kategorii WSPARCIE MŚP postanowią wyróżnić Grupę PZU za ofertę związaną z prywatną opieką medyczną skierowaną do wszystkich mikro-, małych i średnich polskich firm.

Materiały redakcyjne

To pierwsze na naszym rynku tego rodzaju kompleksowe potraktowanie właścicieli i pracowników sektora, który tworzy krwioobieg polskiej gospodarki i odpowiada za ponad 70 proc. naszego PKB.

Grupa PZU swoją propozycję kieruje zarówno do firm najmniejszych: jedno- i dwuosobowych, zapewniając im dostęp do prywatnej opieki medycznej (m.in. konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych), wsparcie finansowe w razie nieszczęśliwego wypadku, choroby czy pobytu w szpitalu, a także świadczenie w razie utraty bliskiej osoby. A także do firm małych i średnich (już od 3 zatrudnionych osób). Odpowiednie pakiety zapewniają dostęp do prywatnej opieki medycznej dla właściciela firmy oraz wszystkich pracowników i ich członków rodzin w placówkach znajdujących się w prawie 600 polskich miastach.

W czasach, kiedy cały świat zmaga się z pandemią, gdy wartość życia i zdrowia swojego i swoich najbliższych zaczynamy cenić jeszcze bardziej, taką inicjatywę tym bardziej warto docenić. Wszyscy doskonale wiemy, że rynek prywatnych usług medycznych do tej pory otwarty był zazwyczaj na duże firmy i międzynarodowe korporacje, wychodząc z założenia, że oferta kierowana do sektora MŚP być może nie przyniesie oczekiwanych profitów i będzie stratą czasu. Grupa PZU pomyślała inaczej, zwracając uwagę na to, jak ogromny rynek tworzą właściciele i pracownicy firm z tego sektora. Raz jeszcze podziękowania za to i słowa uznania. Doceniajmy tych, którzy… doceniają polskich małych i średnich przedsiębiorców.

Poprzedni artykułKolejny kraj dołącza do strefy euro
Następny artykułPowtórka z historii, czyli w ciągłym oczekiwaniu na udział w defiladzie zwycięstwa