fbpx
czwartek, 8 czerwca, 2023
Strona głównaKryształyKryształy 2021Kryształy Polskiej Gospodarki – GRUPA PZU – laureat w kategorii WSPARCIE MŚP

Kryształy Polskiej Gospodarki – GRUPA PZU – laureat w kategorii WSPARCIE MŚP

To wyróżnienie za wyciągnięcie ręki do całego sektora MŚP, bez żadnego wyjątku, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Kapituła Konkursu w kategorii WSPARCIE MŚP postanowią wyróżnić Grupę PZU za ofertę związaną z prywatną opieką medyczną skierowaną do wszystkich mikro-, małych i średnich polskich firm.

To pierwsze na naszym rynku tego rodzaju kompleksowe potraktowanie właścicieli i pracowników sektora, który tworzy krwioobieg polskiej gospodarki i odpowiada za ponad 70 proc. naszego PKB.

Grupa PZU swoją propozycję kieruje zarówno do firm najmniejszych: jedno- i dwuosobowych, zapewniając im dostęp do prywatnej opieki medycznej (m.in. konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych), wsparcie finansowe w razie nieszczęśliwego wypadku, choroby czy pobytu w szpitalu, a także świadczenie w razie utraty bliskiej osoby. A także do firm małych i średnich (już od 3 zatrudnionych osób). Odpowiednie pakiety zapewniają dostęp do prywatnej opieki medycznej dla właściciela firmy oraz wszystkich pracowników i ich członków rodzin w placówkach znajdujących się w prawie 600 polskich miastach.

W czasach, kiedy cały świat zmaga się z pandemią, gdy wartość życia i zdrowia swojego i swoich najbliższych zaczynamy cenić jeszcze bardziej, taką inicjatywę tym bardziej warto docenić. Wszyscy doskonale wiemy, że rynek prywatnych usług medycznych do tej pory otwarty był zazwyczaj na duże firmy i międzynarodowe korporacje, wychodząc z założenia, że oferta kierowana do sektora MŚP być może nie przyniesie oczekiwanych profitów i będzie stratą czasu. Grupa PZU pomyślała inaczej, zwracając uwagę na to, jak ogromny rynek tworzą właściciele i pracownicy firm z tego sektora. Raz jeszcze podziękowania za to i słowa uznania. Doceniajmy tych, którzy… doceniają polskich małych i średnich przedsiębiorców.

INNE Z TEJ KATEGORII

Kryształy Polskiej Gospodarki – TAURON POLSKA ENERGIA – laureat w kategorii NAGRODA REDAKCJI

Tego laureata Wydawca oraz Redakcja „Forum Polskiej Gospodarki” postanowili wyróżnić za innowacyjne podejście do energetyki rozproszonej oraz udział i koordynację w tworzeniu klastrów energii.
< 1 MIN CZYTANIA

Kryształ Polskiej Gospodarki – BARTOSZ GRAŚ – laureat w kategorii NAGRODA REDAKCJI

Blockchain to przyszłość, jeśli chodzi o cyberbezpieczeństwo. Tak ważne w czasach rewolucji technologicznej i zagrożenia konfliktem zbrojnym, czego jesteśmy świadkami.
< 1 MIN CZYTANIA

Kryształ Polskiej Gospodarki – MARCIN CHLUDZIŃSKI – laureat w kategorii OSOBOWOŚĆ ROKU

Inwestycyjna odwaga, dążenie do budowania innowacyjnej polskie gospodarki oraz ogromna rozpoznawalność marki na światowych rynkach. To argumenty przemawiające za laureatem w tej kategorii.
< 1 MIN CZYTANIA

INNE TEGO AUTORA

Kongres 590 „Przestrzenie Wolności” to przestrzeń dla interesujących debat i dyskusji

Na rozpoczynającej się 21 czerwca 8. edycji Kongresu 590 nie zabraknie ciekawych gości i dyskusji. W ciągu dwóch dni na czterech scenach spotka się wielu wybitnych ekspertów, którzy koncentrować będą się na 10 obszarach tematycznych zorganizowanych w formie dwóch międzynarodowych forów gospodarczych i 60 paneli.
3 MIN CZYTANIA

Technologiczne wyzwania przyszłości

Przedstawiciele Banku Pekao S.A. oraz eksperci z dziedziny cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji zastanawiali się podczas Impact’23 w Poznaniu, jak unikać zagrożeń płynących z dynamicznego rozwoju nowoczesnych technologii.
5 MIN CZYTANIA

Polska droga do zeroemisyjności

Kosztami transformacji energetycznej nie możemy obciążyć odbiorców, bo to doprowadziłoby do ubóstwa energetycznego Polski – mówił w Poznaniu podczas Impact’23 prezes zarządu Enea S.A. Paweł Majewski.
4 MIN CZYTANIA