W dniach 23-27 listopada odbędzie się już 13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020. W tym roku z oczywistych powodów przyjmie on formułę online.

Przedsiębiorcy, eksperci, samorządowcy podczas 13. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych będą dyskutować, zastanawiać się i radzić jak można działać w dobie kryzysu, którego jesteśmy uczestnikami, jak planować swój biznes i gdzie szukać pomocy czy też rozwiązań na nowe czasy. Portal FPG24.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Organizatorem 13. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych jest najstarsze w Polsce stowarzyszenie grupujące firmy rodzinne – Inicjatywa Firm Rodzinnych (IFR). Dla członków stowarzyszenia dostęp online jest bezpłatny.
Wszelkie informacje i zapisy dostępne są na stronie Inicjatywy Firm Rodzinnych pod tym LINKIEM.

Organizatorzy chcą, aby – niezależnie od tegorocznej formuły – wiedza i doświadczenie, którymi prelegenci i goście specjalni podzielą się z uczestnikami były dostępne jak największemu gronu zainteresowanych osób. Dlatego całość konferencji odbędzie się na platformie internetowej, a co bardzo istotne transmisja będzie nagrywana i możliwa do obejrzenia po wydarzeniu.

W trakcie 5 dni konferencji online zaplanowano dostęp do nagrań, 12 merytorycznych debat i paneli dyskusyjnych, 9 interaktywnych warsztatów i mentoring. Zajęcia oraz networking w pokojach tematycznych i branżowych prowadzić będzie grono renomowanych prelegentów i gości specjalnych.

Poprzedni artykułTeraz rozumiemy, że przedsiębiorca to nie wróg?
Następny artykułBARTŁOMIEJ WRÓBLEWSKI: Uproszczenie prawa podatkowego powinno być celem strategicznym naszego państwa