fbpx
sobota, 2 grudnia, 2023
Strona głównaKrajOgólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY - tym razem online

Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY – tym razem online

W dniach 23-27 listopada odbędzie się już 13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020. W tym roku z oczywistych powodów przyjmie on formułę online.

Przedsiębiorcy, eksperci, samorządowcy podczas 13. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych będą dyskutować, zastanawiać się i radzić jak można działać w dobie kryzysu, którego jesteśmy uczestnikami, jak planować swój biznes i gdzie szukać pomocy czy też rozwiązań na nowe czasy. Portal FPG24.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Organizatorem 13. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych jest najstarsze w Polsce stowarzyszenie grupujące firmy rodzinne – Inicjatywa Firm Rodzinnych (IFR). Dla członków stowarzyszenia dostęp online jest bezpłatny.
Wszelkie informacje i zapisy dostępne są na stronie Inicjatywy Firm Rodzinnych pod tym LINKIEM.

Organizatorzy chcą, aby – niezależnie od tegorocznej formuły – wiedza i doświadczenie, którymi prelegenci i goście specjalni podzielą się z uczestnikami były dostępne jak największemu gronu zainteresowanych osób. Dlatego całość konferencji odbędzie się na platformie internetowej, a co bardzo istotne transmisja będzie nagrywana i możliwa do obejrzenia po wydarzeniu.

W trakcie 5 dni konferencji online zaplanowano dostęp do nagrań, 12 merytorycznych debat i paneli dyskusyjnych, 9 interaktywnych warsztatów i mentoring. Zajęcia oraz networking w pokojach tematycznych i branżowych prowadzić będzie grono renomowanych prelegentów i gości specjalnych.

INNE Z TEJ KATEGORII

Należy odblokować tereny pod zabudowę

Nie dalej jak do końca grudnia 2025 roku każda gmina powinna mieć uchwalony plan ogólny, który określi, co i gdzie można budować. Czy reforma planowania przestrzennego wyznaczy wreszcie jasne reguły dla inwestorów chcących budować, zabezpieczając zarazem interesy mieszkańców?
3 MIN CZYTANIA

Rynek magazynowy w Polsce kwitnie

Polski rynek magazynowy należy do najszybciej rozwijających się w Europie, a wielkość powierzchni magazynowej przekracza już 30 milionów metrów kwadratowych.
2 MIN CZYTANIA

„Nie” dla cyfrowego euro

Politycy Konfederacji wyrazili jednoznaczny sprzeciw wobec planów ewentualnego wprowadzenia cyfrowego euro w Polsce.
< 1 MIN CZYTANIA

INNE TEGO AUTORA

Złota era Bartosza Zmarzlika

Trudno w to uwierzyć... Polska – kraj, w którym żużel jest niesamowicie popularną dyscypliną sportu, do 2019 r. miała w swoich szeregach tylko dwóch Indywidualnych Mistrzów Świata. Na szczęście potem nadeszła era Bartosza Zmarzlika. I niech trwa jak najdłużej.
8 MIN CZYTANIA

PGE inwestuje w bezpieczeństwo Polaków

Kryzysy surowcowy wywołany agresją Rosji na Ukrainę pokazał, jak ważne jest bezpieczeństwo energetyczne i dywersyfikacja dostaw nośników energii, a także budowanie niezależności energetycznej państwa. Kryzys ten objawił nam też, jak istotną rolę dla gospodarki i każdego jej uczestnika – od wielkich firm po pojedynczego odbiorcę – ma energetyka. Dziś już wiemy, że jest to niezwykle ważny element naszego bezpieczeństwa ekonomicznego i fizycznego. O to bezpieczeństwo od lat dba PGE Polska Grupa Energetyczna.

Siatkarze na złotej ścieżce

Ten sezon dla kibiców polskiej siatkówki jest absolutnie wyjątkowy. Męska reprezentacja w znakomitym stylu wygrała Ligę Narodów i mistrzostwo Europy, a następnie bezdyskusyjnie zwyciężyła w turnieju kwalifikacyjnym do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich. Do Paryża pojedzie również nasza żeńska reprezentacja, która w tym sezonie – podobnie jak męska – dostarczyła kibicom wiele wspaniałych wrażeń.