Sławomir Mentzen, wiceprezes Partii KORWiN, postawił w swojej kancelarii podatkowej pomnik premiera Mateusza Morawieckiego.

Fot. Kancelaria Mentzen

„Przed Państwem twórca sukcesu Kancelarii Mentzen, człowiek który swoją ciężką i niestrudzoną pracą sprawił, że do naszej firmy ustawiały się kolejki klientów z całej Polski. Dzięki niemu musieliśmy w niewiele ponad dwa lata powiększyć zespół z 10 do prawie 200 osób. Bardzo dziękujemy za tak wielki wkład w rozwój firmy” – tymi słowami na portalu społecznościowym Kancelaria Mentzen zaprezentowała pierwszy pomnik premiera Mateusza Morawieckiego.

Sławomir Mentzen wymienił kolejne działania władzy, które przełożyły się na problemy firm, a tym samym napędziły ruch jego toruńskiej i warszawskiej kancelarii. Polityk Konfederacji wskazał na podwójne opodatkowanie spółek komandytowych, zmiany ustawy o ryczałcie, pojawienie się polskiej wersji CIT-u estońskiego oraz Polski Ład.

– Socjalistyczny plan o kosmicznej sile rażenia zdolnej zniszczyć całą polską gospodarkę – ocenił Mentzen Polski Ład. – Wszystkie te zmiany sprawiły, że przedsiębiorcy zaczęli potrzebować naszej pomocy bardziej niż kiedykolwiek – dodał.

Poprzedni artykułW poszukiwaniu alternatywnych źródeł mocy
Następny artykułPogromca Enigmy był Polakiem!