9 kwietnia 2022 r. Telewizja Polska wyemitowała dokument pt. „Nasz człowiek w Warszawie”. Film doczekał się już kilku powtórek.

https://www.facebook.com/donaldtusk

Premiera filmu „Nasz człowiek w Warszawie” odbyła się równolegle w TVP1 oraz w TVP Info.

Film dokumentalny stworzył dziennikarz TVP – Marcin Tulicki, który jeszcze do połowy marca 2022 pracował jako korespondent wojenny na Ukrainie:

 

28 dni na Ukrainie 🇺🇦 4,5 tys.kilometrów. 14 miejscowości. Bardzo Państwu dziękuję! Za obecność przed telewizorami i za słowa wsparcia, których dostałem mnóstwo. Do zobaczenia!
#UkraineUnderAttack #tvp #reporter

– napisał informując o swoim powrocie do kraju.

 

Być może właśnie obserwacja tego, czego dokonały rosyjskie wojska na Ukrainie, skłoniły dziennikarza do stworzenia dokumentu „Nasz człowiek w Warszawie”.

Film wprost uderza w Donalda Tuska i realizowaną przez niego politykę. Przytaczane są bowiem wypowiedzi polityka mówiące o potrzebie dialogu i współpracy z Rosją.

W filmie wypowiadają się też publicyści i eksperci, a całość przeplatana jest nagraniami obrazującymi dramat wojny na Ukrainie.

 

Film Tulickiego wzbudził spore zainteresowanie. Dziennikarz poinformował, że dokument doczekał się powtórnych emisji na życzenie widzów.

 

„Nasz człowiek w Warszawie”. Już ponad PÓŁ MILIONA wyświetleń na YT. Ponad 2,5 MLN obejrzało film w tv. Dziękujemy! 💪 Na specjalne życzenie widzów powtórka. W niedzielę o 20:45 w @tvp_info

– napisał.

 

Zobacz też:

Nowe święto państwowe. Czy będzie dzień wolny?

 

Poprzedni artykułRząd zmusi banki do wyższego oprocentowania lokat
Następny artykułPolscy producenci owoców i warzyw w poważnych tarapatach