Organizatorzy Welconomy Forum zapraszają na XXIX edycję tej konferencji jak zwykle do Torunia, tym razem w dn. 30–31 maja. Inauguracja wydarzenia o godzinie 10.00 w CKK Jordanki. Otworzy je sesja „W stronę nowego światowego porządku”.

W ciągu dwóch dni obrad uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy, którą służyć będą wybitni eksperci podczas Sesji Plenarnej i paneli tematycznych. Welconomy swoją obecnością zaszczycą między innymi Ambasadorowie Ukrainy i Litwy w Polsce.

Partnerem zagranicznym tegorocznej edycji konferencji jest Republika Litewska. Kraj ten będą reprezentować zarówno przedstawiciele rządu, ambasady, jak i przedsiębiorcy. Na szczególną uwagę podczas Forum zasługuje dwudniowy blok Agro-Welconomy. Nie zabraknie debat dotyczących Nowego Ładu, inflacji i podatków oraz jakże aktualnego tematu suwerenności energetycznej Polski. Będziemy próbowali odpowiedzieć na pytania: Dokąd zmierzamy? Czy to koniec starego ładu na świecie i początek nowej rzeczywistości?

Udział w części merytorycznej Welconomy jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji pod linkiem: https://welconomy.pl/formularz-rejestracyjny

Serdecznie zapraszamy, warto być!

Poprzedni artykułDlaczego japońskie firmy wracają do kraju? Przyczyną nie tylko słabnący kurs jena
Następny artykułDla kogo Kryształy Polskiej Gospodarki?