fbpx
sobota, 2 marca, 2024
Strona głównaBiznesInPost został sponsorem potężnego klubu piłkarskiego!

InPost został sponsorem potężnego klubu piłkarskiego!

Firma InPost nawiązała partnerstwo z angielskim klubem Newcastle United, jedną z najpotężniejszych drużyn Premier League – najlepszej ligi piłkarskiej świata.

O nowym przedsięwzięciu poinformował szef InPostu Rafał Brzoska w swoich mediach społecznościowych. 

Współpraca z Newcastle United jest kolejną sponsorską inicjatywą polskiej firmy, która kilka miesięcy wcześniej została oficjalnym partnerem Tour de France, najsłynniejszego wyścigu kolarskiego świata. 

Partnerstwo z jednym z najlepszych brytyjskich klubów piłkarskich ma być posunięciem zwiększającym rozpoznawalność marki oraz pomagającym w rozwoju biznesu w tym kraju. Polskie przedsiębiorstwo prowadzi swoją ekspansję w Wielkiej Brytanii od 2013 roku. Przez ostatnią dekadę powstało już na wyspach 6 tysięcy paczkomatów InPost. 

Newcastle United jest klubem posiadającym bogate tradycje (istnieje od 131 lat), a obecnie również należącym do ścisłej angielskiej czołówki. W 2021 roku w drużynę zainwestował arabski fundusz inwestycyjny. Zespół otrzymał wtedy potężny zastrzyk gotówki, którego efektem było nabycie wielu wartościowych zawodników i zajęcie w poprzednim sezonie czwartego miejsca w Premier League, dającego kwalifikacje do Ligi Mistrzów. 

linkedin.com

 

Jakub Klimkowicz
Jakub Klimkowicz
Specjalista ds. stosunków międzynarodowych oraz nowych technologii. Doświadczenie zdobywał, pracując zawodowo w największych polskich firmach działających na rynku rejestracji domen, hostingu i e-commerce. Autor kilkunastu tysięcy tekstów w internetowych serwisach informacyjnych.

INNE Z TEJ KATEGORII

Rekordowe polskie drobiarstwo

Polska jest największym producentem mięsa drobiowego w Europie i siódmym graczem na światowym rynku, co powinno napawać nas dumą. Już dziś jesteśmy europejskim czempionem, a cyfry jednoznacznie świadczą o dobrych perspektywach na przyszłość. O ile branża nie padnie ofiarą politycznych gier.
3 MIN CZYTANIA

Czy polskie firmy respektują sankcje na Rosję?

Zdecydowana większość polskich przedsiębiorstw stara się respektować sankcje nałożone na Rosję po jej ataku na Ukrainę w lutym 2022 roku.
2 MIN CZYTANIA

Ukraiński cement wjeżdża do Polski po bardzo „korzystnych” cenach

Nie tylko zboże oraz inne towary i produkty rolne po niskich cenach, o charakterze dumpingowym, są eksportowane z Ukrainy do Polski. Zalewa nas również ukraiński cement.
3 MIN CZYTANIA

INNE TEGO AUTORA

Włochy wyślą migrantów do… Albanii

Albański parlament zaakceptował porozumienie zakładające, że do kraju trafi rocznie kilkadziesiąt tysięcy migrantów, którzy pierwotnie chcieli dostać się do Włoch.
< 1 MIN CZYTANIA

Ile kosztuje norweskich podatników utrzymanie Breivika w więzieniu?

Norwescy podatnicy już od 13 lat finansują komfortowe więzienie Andersa Breivika, który w 2011 roku zamordował 77 osób.
< 1 MIN CZYTANIA

Przychody Egiptu z Kanału Sueskiego spadły o połowę

Od kilku miesięcy statki płynące przez Morze Czerwone są narażone na ataki jemeńskich rebeliantów Huti, co prowadzi do wyboru przez nie innych tras podróży między Europą a Azją.
< 1 MIN CZYTANIA