fbpx

Wideo

Najnowsze

Nasze wideo, czyli co o gospodarce mówią eksperci

Forum Polskiej Gospodarki to niezależny miesięcznik w tradycyjnej, papierowej formie, wzbogacony o serwis internetowy. Na naszym portalu publikujemy najnowsze wiadomości z kraju i ze świata dotyczące finansów, energetyki, innowacji, zdrowia i innych ważnych problemów społecznych. Czytelnikom, którzy poszukują dodatkowej, solidnej dawki wiedzy, polecamy nasze formaty wideo, stworzone po to, by prezentować różne punkty widzenia.

Zachęcamy do śledzenia portalu magazynu Forum Polskiej Gospodarki i oglądania na żywo transmisji najważniejszych debat gospodarczych oraz relacji z wydarzeń. Organizujemy , historykami, dziennikarzami – dotyczące sytuacji politycznej w kraju i na świecie, problemów społecznych, finansów, biznesu, energetyki czy zdrowia. Organizując debaty eksperckie, dajemy możliwość ścierania się różnych poglądów i polemiki na wysokim poziomie, która umożliwia konstruowanie się indywidualnych opinii u czytelników. Regularne rozmowy z ekspertami – politykami, naukowcami, pisarzami.

W serwisie znaleźć można autorskie formaty wideo oraz programy zagranicznych dziennikarzy, podejmujące tematy gospodarcze oraz społeczne. Skorzysta z nich każdy, kto pragnie poszerzać swoją wiedzę i być na bieżąco z najnowszymi informacjami z Polski i ze świata. W szczególności przedsiębiorcy i osoby zainteresowane finansami, podatkami oraz polityką. Ponadto publikujemy rozmowy z autorami oraz regularne recenzje książek, wraz z konkursami organizowanymi specjalnie dla czytelników naszego serwisu, w których można wygrać prezentowane pozycje.

- Forum Polskiej Gospodarki