Miesięcznik „Forum Polskiej Gospodarki” od poniedziałku 28 czerwca ukazywać się będzie razem z tygodnikiem „Do Rzeczy”.

To będzie super debiut. Nowoczesny, odświeżony konserwatywny magazyn ekonomiczno-społeczny „Forum Polskiej Gospodarki” od poniedziałku 28 czerwca ukazywać się będzie razem z tygodnikiem „Do Rzeczy”.

W pierwszym numerze m.in. ekskluzywny wywiad z Adamem Abramowiczem o odmrażaniu gospodarki i o tym, dlaczego rząd nie chce korzystać z rad rzecznika MŚP, którego sam „stworzył”. Piszemy też m.in. o nowej roli banków centralnych, zastanawiamy się nad rewolucją, którą czeka nie tylko polską gospodarkę w związku z siecią… 6G, przestrzegamy przed szalonym pomysłem ekoaktywistów, który może „zabić” polskie rolnictwo i opisujemy strategiczne znaczenie prywatnych spółek biotechnologicznych dla bezpieczeństwa państwa.  Jest też ciekawy reportaż o polskich przedsiębiorcach, którzy zachwycili pewnego Belga i dyplomatów z Azerbejdżanu.

Do współpracy w roli felietonistów zaprosiliśmy m.in. najbardziej znanego wolnorynkowca wśród Misjonarzy Werbistów, czyli ks. Jacka Gniadka, a także eksperta Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Piotra Palutkiewicza.

Partnerem merytorycznym magazynu jest Rada Gospodarcza Strefy Wolnego Słowa.

Zapraszamy do lektury
Redakcja „Forum Polskiej Gospodarki”

Poprzedni artykułJak powinna wyglądać skuteczna strategia na wyjście z kryzysu?
Następny artykuł101. rocznica podpisania Traktatu Wersalskiego, czyli „Głosuj za Polską!”