fbpx
środa, 31 maja, 2023
Strona głównaBiznesOd poniedziałku "Forum Polskiej Gospodarki" razem z "Do Rzeczy"!

Od poniedziałku „Forum Polskiej Gospodarki” razem z „Do Rzeczy”!

Miesięcznik "Forum Polskiej Gospodarki" od poniedziałku 28 czerwca ukazywać się będzie razem z tygodnikiem "Do Rzeczy".

To będzie super debiut. Nowoczesny, odświeżony konserwatywny magazyn ekonomiczno-społeczny „Forum Polskiej Gospodarki” od poniedziałku 28 czerwca ukazywać się będzie razem z tygodnikiem „Do Rzeczy”.

W pierwszym numerze m.in. ekskluzywny wywiad z Adamem Abramowiczem o odmrażaniu gospodarki i o tym, dlaczego rząd nie chce korzystać z rad rzecznika MŚP, którego sam „stworzył”. Piszemy też m.in. o nowej roli banków centralnych, zastanawiamy się nad rewolucją, którą czeka nie tylko polską gospodarkę w związku z siecią… 6G, przestrzegamy przed szalonym pomysłem ekoaktywistów, który może „zabić” polskie rolnictwo i opisujemy strategiczne znaczenie prywatnych spółek biotechnologicznych dla bezpieczeństwa państwa.  Jest też ciekawy reportaż o polskich przedsiębiorcach, którzy zachwycili pewnego Belga i dyplomatów z Azerbejdżanu.

Do współpracy w roli felietonistów zaprosiliśmy m.in. najbardziej znanego wolnorynkowca wśród Misjonarzy Werbistów, czyli ks. Jacka Gniadka, a także eksperta Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Piotra Palutkiewicza.

Partnerem merytorycznym magazynu jest Rada Gospodarcza Strefy Wolnego Słowa.

Zapraszamy do lektury
Redakcja „Forum Polskiej Gospodarki”

Krzysztof Budka
Krzysztof Budka
Redaktor naczelny magazynu „Forum Polskiej Gospodarki" oraz serwisu FPG24.PL. Absolwent Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Dziennikarz z ponad 20-letnim stażem. Pracę w tym zawodzie rozpoczął podczas studiów pod koniec lat 90. jako reporter w telewizji Puls przy programie „Raport Specjalny". Pisał do działu politycznego w dzienniku „Życie", a następnie na ponad dekadę związał się z „Przeglądem Sportowym", gdzie był m.in. wydawcą, szefem działu Piłka Nożna oraz kierownikiem magazynu „Tygodnik Przeglądu Sportowego: Tempo". Współtworzył serwis internetowy FUTBOLFEJS.PL., a także prowadził audycję Liberator w Radiu Dla Ciebie. Zwycięzca Wielkiego Testu Piłkarskiego Biało-Czerwoni w TVP1 w 2012 roku.

INNE Z TEJ KATEGORII

Stop dezinformacji żywnościowej. Producenci działają

Polscy producenci żywności chcą walczyć ze skierowaną przeciwko nim dezinformacją żywnościową. Pomaga im resort rolnictwa.
2 MIN CZYTANIA

Kredyty dla małych i średnich przedsiębiorców i rolników

Jak co tydzień publikujemy informacje o już dostępnych – lub zapowiadanych – formach wsparcia dla MŚP.
3 MIN CZYTANIA

Rośnie liczba jednoosobowych działalności gospodarczych

W pierwszym kwartale 2023 roku w Polsce zakładano więcej jednoosobowych firm niż ich likwidowano. Statystyki poprawiają Ukraińcy.
2 MIN CZYTANIA

INNE TEGO AUTORA

Kryształy Polskiej Gospodarki. List z gratulacjami od prezesa Prawa i Sprawiedliwości

„Jest rzeczą wielkiej wagi, by dokonania Przedsiębiorców, a także sukcesy Osób i Podmiotów wspierających na różne sposoby przedsiębiorczość były jak najszerzej znane i pełniły funkcje wzorcotwórcze. Polscy przedsiębiorcy – jak to doskonale wiemy – odnoszą wiele sukcesów. Z ich osiągnięć mamy prawo być dumni" – napisał w specjalnym liście skierowanym do organizatorów oraz uczestników gali KRYSZTAŁY POLSKIEJ GOSPODARKI 2022 prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.
4 MIN CZYTANIA

Kryształy Polskiej Gospodarki trafiły w dobre ręce! II edycja konkursu rozstrzygnięta

Poznaliśmy zwycięzców II edycji konkursu KRYSZTAŁY POLSKIEJ GOSPODARKI 2022. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Ufficio Primo w Warszawie, nagrody zostały przyznane w sześciu kategoriach. Wyjątkowe statuetki z zielonego złota trafiły w godne ręce.
4 MIN CZYTANIA