fbpx
środa, 29 maja, 2024
Strona głównaForum innowacjiTotalizator pochwalił się nową usługą "mojeID"

Totalizator pochwalił się nową usługą „mojeID”

87 proc. klientów lotto.pl zostało zweryfikowanych w sierpniu za pomocą usługi mojeID, którą Totalizator Sportowy wprowadził wraz z Krajową Izbą Rozliczeniową – poinformowali na konferencji przedstawiciele obu podmiotów.

Totalizator Sportowy we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową jako pierwszy podmiot z branży gier losowych wprowadził rozwiązanie umożliwiające zdalną rejestrację klientów. Tym samym branża ta stała się kolejną – po energetyce, medycynie i sektorze ubezpieczeniowym – w której klienci mogą potwierdzać swoją tożsamość za pomocą funkcji mojeID.

W całym segmencie online Totalizatora zweryfikowano ponad 582 tys. klientów, a 87 proc. z nich skorzystał własnie z narzędzia mojeID.

MojeID to narzędzie potwierdzania tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych. Umożliwia realizację formalności, które dotychczas wymagały osobistego uwierzytelnienia danych drogą elektroniczną. Dzięki mojeID nie trzeba udawać się np. do urzędu, ubezpieczyciela, dostawcy energii, placówki medycznej czy firmy telekomunikacyjnej, by sfinalizować umowę lub podpisać dokumenty. Za pomocą kilku kliknięć pozwala w bezpieczny sposób na weryfikację tożsamości na dowolnym urządzeniu i w dogodnym czasie.

– Dzięki współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową i rozwiązaniom takim jak mojeID Totalizator Sportowy rośnie, jeżeli chodzi o bazę klientów, a to przekłada się na część przychodową i kwotę podatku, jaki odprowadzany jest do skarbu państwa – powiedział Olgierd Cieślik, prezes zarządu Totalizatora Sportowego. – Z segmentu online do budżetu odprowadziliśmy ponad 122 mln zł w ubiegłym roku, z kolei kwota ta wzrosła do 168 mln zł od stycznia do sierpnia w tym roku. Wdrożenie we współpracy z KIR weryfikacji tożsamości przy użyciu bankowości elektronicznej jest ogromnym krokiem w stronę realizacji potrzeb naszych graczy: dostępności i bezpieczeństwa usług online. Ponadto cały czas rozwijamy nie tylko ofertę produktową – dodał.

INNE Z TEJ KATEGORII

PKN ORLEN rozważa emisję obligacji dla klientów indywidualnych

- PKN ORLEN poszukuje źródeł finansowania dla swoich projektów inwestycyjnych i nie wyklucza emisji obligacji dla klientów indywidualnych - poinformował członek zarządu koncernu Janusz Szewczak.
< 1 MIN CZYTANIA

Perspektywiczny projekt

Już od ponad 25 lat Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK MIELEC, zarządzana przez Agencję Rozwoju Przemysłu, nakręca polski biznes. To pierwszy tego typu projekt, który skutecznie odpowiedział na negatywne skutki transformacji ustrojowej i nadał naszej gospodarce impuls rozwojowy.
2 MIN CZYTANIA

Rewolucyjna technologia w futbolu

ReSpo.Vision to zdobywająca uznanie wyjątkowa, bazująca na najbardziej nowoczesnych rozwiązaniach technologia do wszechstronnej analizy meczów piłkarskich. Stoi za nią polski startup, który zebrał 4,5 mln zł w rundzie finansowania przeprowadzonej przez fundusz ffVC Tech & Gaming.
2 MIN CZYTANIA

INNE TEGO AUTORA

Wskaźnik Bogactwa Narodów 2024. Sprawdź, na którym miejscu jest Polska

Warsaw Enterprise Institute opublikował IV edycję Wskaźnika Bogactwa Narodów, wyjątkowego Indeksu, który oprócz PKB mierzy także jakość wydatków publicznych. Brane są pod uwagę państwa należące do Unii Europejskiej i OECD. Miejsca na podium zajmują Irlandia, Szwajcaria oraz Norwegia, której w tym roku udało się wyprzedzić Stany Zjednoczone. Polska zajmuje dopiero 27. pozycję na 38 gospodarek i 18. pozycję w UE. Jest to wynik przyzwoity, ale nie zadowalający.
3 MIN CZYTANIA

W rankingu bogactwa Polska dopiero 18. wśród członków UE

Warsaw Enterprise Institute opublikował IV edycję Wskaźnika Bogactwa Narodów, wyjątkowego Indeksu, który oprócz PKB mierzy także jakość wydatków publicznych. Brane są pod uwagę państwa należące do Unii Europejskiej i OECD. Miejsca na podium zajmują Irlandia, Szwajcaria oraz Norwegia, której w tym roku udało się wyprzedzić Stany Zjednoczone. Polska zajmuje dopiero 27. pozycję na 38 gospodarek i 18. pozycję w UE.
3 MIN CZYTANIA

Branża noclegowa liczy długi i wypatruje gości

Rusza sezon dla turystycznych obiektów noclegowych. Bez wątpienia przedsiębiorcy oferujący zakwaterowanie liczą, że w nadchodzących miesiącach utrzyma się tendencja z zeszłego roku, gdy liczba turystów, którym udzielono noclegów wzrosła o blisko 6 proc.
5 MIN CZYTANIA