fbpx
czwartek, 25 kwietnia, 2024
Strona głównaArtykuł partnerskiZapraszamy na 22. Międzynarodową Konferencję Baltic Management Development Association

Zapraszamy na 22. Międzynarodową Konferencję Baltic Management Development Association

W imieniu Zarządu BMDA, Collegium Prometricum oraz naszym – jako Patrona Medialnego wydarzenia, mamy zaszczyt zaprosić do udziału w 22. Międzynarodowej Konferencji BMDA (Baltic Management Development Association) pod hasłem „Mastering the Future: AI Impact on Business Models and Practice”. Konferencja odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku w dniach 25–26 kwietnia 2024 r.

Konferencje BMDA to prestiżowe spotkania o międzynarodowym znaczeniu, strategicznie zaprojektowane w celu wspierania współpracy w dziedzinie zarządzania, rozwoju biznesu i innowacji. Te wybitne wydarzenia służą jako platforma dla liderów myśli, ekspertów branżowych i innowatorów do zjazdu i wymiany spostrzeżeń, kształtując przyszły krajobraz tych dynamicznych dziedzin.

W tym roku BMDA serdeczne zaprasza do wspólnego udziału w wydarzeniu, w którym będzie można zagłębić się w najlepsze praktyki wdrażania sztucznej inteligencji w różnych sektorach, m.in. w zarządzaniu, strategii, przywództwie, czy finansach. Hasło 22. dorocznej konferencji BMDA w tłumaczeniu na język polski brzmi: „OPANOWANIE PRZYSZŁOŚCI: WPŁYW SZTUCZNEJ INTELIGENCJI NA MODELE BIZNESOWE I PRAKTYKĘ”.

Poniżej członkowie Komitetu Programowego tegorocznej konferencji:

  • Dr Dipak C. Jain
  • Prof. Sherif Kamel
  • Dr Virginijus Kundrotas
  • Dr Iryna Tykhomyrova
  • Dr Piotr Szynkiewicz
  • Alec Egan

Więcej szczegółów na stronie internetowej.

TUTAJ MOŻNA ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA WYDARZENIE

Materiał opublikowany w ramach Patronatu Medialnego „Forum Polskiej Gospodarki”

INNE Z TEJ KATEGORII

„Dwadzieścia lat w Unii”. Bilans zysków i strat

Czy Polsce opłaca się należeć do Unii Europejskiej? Po 20 latach członkostwa warto zadać sobie to pytanie z punktu widzenia chłodnej, realistycznej polityki oraz prostej kalkulacji zysków i strat.
2 MIN CZYTANIA

INNE TEGO AUTORA

Polski drób niedługo znajdzie się na azjatyckich stołach

– Produkujemy rocznie trzy miliony ton mięsa drobiowego. To najwięcej w UE – zaznacza Dariusz Goszczyński, prezes zarządu Krajowej Rady Drobiarstwa – Izba Gospodarcza (KRD-IG). Według niego, wysoka jakość rodzimego drobiu predestynuje go do sprzedaży nawet na tak wymagających rynkach jak Japonia czy Hongkong.
4 MIN CZYTANIA

Rosnące koszty działalności największym problemem mikroprzedsiębiorstw i małych firm

Ogólnie rosnące koszty prowadzenia działalności gospodarczej otwierają ranking obecnych obaw mikroprzedsiębiorstw i małych firm. Nieznacznie mniej wskazań dotyczy problemu nierzetelnych kontrahentów
4 MIN CZYTANIA

Pierwszy polski fundusz REIT zadebiutuje na Głównym Rynku GPW

Mount Globalny Rynku Nieruchomości FIZ – to nazwa polskiego funduszu aktywnie inwestującego w nieruchomości typu REIT, który w poniedziałek 22 kwietnia stanie się 412. podmiotem notowanym na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
2 MIN CZYTANIA