Ponad 15 tys. Ukraińców potwierdziło udział w seks imprezie, jeśli Rosja zdecyduje się użyć przeciwko ich krajowi broni atomowej, a uczestnicy wskazują nawet, czy wolą seks analny, czy oralny.

Jak informuje izraelski serwis The Jerusalem Post, ponad 15 tys. Ukraińców już zarejestrowało się na Telegramie na seks imprezę. Masowa orgia odbędzie się na wzgórzu pod Kijowem, gdzie uczestnicy zostaną poproszeni o ozdobienie rąk kolorowymi paskami symbolizującymi ich seksualne zainteresowania. Trzy paski są dla miłośników seksu analnego, a cztery dla miłośników seksu oralnego.

Organizatorzy twierdzą, że impreza, podczas której miejscowi zrezygnują ze schronów atomowych i bunkrów na rzecz seksualnej celebracji, jest tak popularna, że z ogłoszeń dotyczących nieruchomości zniknęły wszystkie mieszkania z widokiem na wzgórze.

W wywiadzie dla Radia Wolna Europa miejscowa kobieta powiedziała, że pomysł uosabia optymistycznego ukraińskiego ducha i rosnącą wiarę w szanse na wygranie wojny.

To przeciwieństwo rozpaczy. Nawet w najgorszym scenariuszu ludzie szukają czegoś dobrego – powiedziała.To jest megaoptymizm Ukraińców.

Inna osoba dodała, że ​​„jest to próba pokazania, że ​​im bardziej będą nas straszyć, tym bardziej zamienimy to w coś innego. Humor pomaga. To odpowiedź na rosyjskie zagrożenie”.

Kiedy w zeszłym tygodniu zabrzmiała syrena przeciwlotnicza, jeden z uczestników przyszłej orgii zapytał na Telegramie z podnieceniem: „Czy już czas?” i otrzymał w odpowiedzi około 600 emotikonów.

Tymczasem w obawie przed atakiem nuklearnym ze strony Rosji władze Kijowa zaczęły ludziom rozdawać tabletki jodku potasu.

Poprzedni artykułPolskie MŚP obawiają się nadchodzącego załamania
Następny artykułPolska wśród głównych donatorów Ukrainy