fbpx
piątek, 12 kwietnia, 2024
Strona głównaŚwiatUkraińcy wezmą udział w masowej orgii, jeśli Putin naciśnie czerwony guzik

Ukraińcy wezmą udział w masowej orgii, jeśli Putin naciśnie czerwony guzik

Ponad 15 tys. Ukraińców potwierdziło udział w seks imprezie, jeśli Rosja zdecyduje się użyć przeciwko ich krajowi broni atomowej, a uczestnicy wskazują nawet, czy wolą seks analny, czy oralny.

Jak informuje izraelski serwis The Jerusalem Post, ponad 15 tys. Ukraińców już zarejestrowało się na Telegramie na seks imprezę. Masowa orgia odbędzie się na wzgórzu pod Kijowem, gdzie uczestnicy zostaną poproszeni o ozdobienie rąk kolorowymi paskami symbolizującymi ich seksualne zainteresowania. Trzy paski są dla miłośników seksu analnego, a cztery dla miłośników seksu oralnego.

Organizatorzy twierdzą, że impreza, podczas której miejscowi zrezygnują ze schronów atomowych i bunkrów na rzecz seksualnej celebracji, jest tak popularna, że z ogłoszeń dotyczących nieruchomości zniknęły wszystkie mieszkania z widokiem na wzgórze.

W wywiadzie dla Radia Wolna Europa miejscowa kobieta powiedziała, że pomysł uosabia optymistycznego ukraińskiego ducha i rosnącą wiarę w szanse na wygranie wojny.

To przeciwieństwo rozpaczy. Nawet w najgorszym scenariuszu ludzie szukają czegoś dobrego – powiedziała.To jest megaoptymizm Ukraińców.

Inna osoba dodała, że ​​„jest to próba pokazania, że ​​im bardziej będą nas straszyć, tym bardziej zamienimy to w coś innego. Humor pomaga. To odpowiedź na rosyjskie zagrożenie”.

Kiedy w zeszłym tygodniu zabrzmiała syrena przeciwlotnicza, jeden z uczestników przyszłej orgii zapytał na Telegramie z podnieceniem: „Czy już czas?” i otrzymał w odpowiedzi około 600 emotikonów.

Tymczasem w obawie przed atakiem nuklearnym ze strony Rosji władze Kijowa zaczęły ludziom rozdawać tabletki jodku potasu.

Tomasz Cukiernik
Tomasz Cukiernik
Z wykształcenia prawnik i ekonomista, z wykonywanego zawodu – publicysta i wydawca, a z zamiłowania – podróżnik. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz studia podyplomowe w Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Jest autorem książek: Prawicowa koncepcja państwa – doktryna i praktyka (2004) – II wydanie pt. Wolnorynkowa koncepcja państwa (2020), Dziesięć lat w Unii. Bilans członkostwa (2005), Socjalizm według Unii (2017), Witajcie w cyrku (2019), Na antypodach wolności (2020), Michalkiewicz. Biografia (2021) oraz współautorem biografii Korwin. Ojciec polskich wolnościowców (2023) i 15 tomów podróżniczej serii Przez Świat. Aktualnie na stałe współpracuje m.in. z miesięcznikiem „Forum Polskiej Gospodarki” (i z serwisem FPG24.PL) oraz tygodnikiem „Do Rzeczy”.

INNE Z TEJ KATEGORII

Ile kosztuje godzina pracy w Unii Europejskiej?

Eurostat opublikował dane na temat godzinowych kosztów pracy w poszczególnych państwach należących do Unii Europejskiej.
2 MIN CZYTANIA

Niemcy będą kontrolować, na co migranci wydają pieniądze

Władze Hamburga przestały wypłacać gotówkę ubiegającym się o azyl migrantom i zastąpiły ją doładowaniami określonych kwot na karty płatnicze.
< 1 MIN CZYTANIA

Od smartfonów po samochody. Xiaomi rozpoczęło produkcję elektryków

Chiński producent smartfonów Xiaomi wprowadził na rynek swój pierwszy samochód elektryczny. Firma ma nadzieję, że wspólny system operacyjny SU7 z telefonami, laptopami i innymi urządzeniami spodoba się klientom.
2 MIN CZYTANIA

INNE TEGO AUTORA

Sri Lanka nie tylko tuk tukiem

Podczas targów książki w Łodzi, na których odbyła się prapremiera mojej najnowszej książki „Dwadzieścia lat w Unii. Bilans członkostwa”, jedna z czytelniczek napomknęła, że planuje wyjazd na Sri Lankę. Odpowiedziałem, że właśnie cały styczeń przebywałem w tym kraju i co nieco wiem o wyspie. Kobieta spytała mnie, czy da się tam przeżyć za 20 dolarów. Spytałem, czy ma na myśli jeden dzień, ale po jej minie wywnioskowałem, że chyba myślała o znacznie dłuższym okresie czasu. Stwierdziłem, że jeden dzień jedna osoba może jakoś przeżyć za tę kwotę, ale na pewno nie cała rodzina przez miesiąc.
7 MIN CZYTANIA

Ludzie nie chcą mieszkać w wiatrakowym lesie [WYWIAD]

Wiatraki oznaczają dewastację terenu w obrębie wielu kilometrów, zabijają ptaki, a ludziom nie dają normalnie żyć – mówi Tomasz Berliński, mieszkaniec pięknych przyrodniczo terenów gminy Górowo Iławeckie, gdzie ma powstać elektrownia wiatrowa.
8 MIN CZYTANIA

Czerwony terrorysta Lenin

Stalin był mordercą, ale Lenin to chciał dobrze – brzmi popularna, ale całkowicie fałszywa teza rozpowszechniana przez socjalistów, socjaldemokratów i innej maści lewaków. Nic bardziej mylnego. Terror i rzezie w czasach tuż po rewolucji październikowej miały niewyobrażalną skalę i formę. Pisze o tym ze szczegółami Siergiej Pietrowicz Mielgunow w swojej przerażającej książce „Czerwony terror w Rosji 1918–1923”.
6 MIN CZYTANIA