fbpx
niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaArchiwumWyzwalamy innowacyjność już 21 listopada! Zapraszamy na Konferencję MIT Online

Wyzwalamy innowacyjność już 21 listopada! Zapraszamy na Konferencję MIT Online

Przed nami trzecia edycja Konferencji MIT Online poświęconej nowym technologiom w biznesie i organizowanej przez ICAN Institute. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Jak wyzwalać innowacyjność firm w dobie AI”. 21 listopada w formule online wystąpią zagraniczni i polscy eksperci, m.in. Sam Ransbotham, profesor i badacz Carroll School of Management. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zaproszeni goście zaprezentują narzędzia, rozwiązania i studia przypadków z zakresu cyberbezpieczeństwa, sztucznej inteligencji, chmury i ekologicznych technologii. Nie zabraknie wskazówek oraz kreatywnych przykładów z polskiego rynku pokazujących, jak wyzwalać innowacyjność w firmie.

Na wirtualnej scenie powitamy takich ekspertów, jak Sam Ransbotham, profesor analityki w Carrol School of Management, Gabriele Rosani, Director of Content & Research w The Management Lab by Capgemini Invent, oraz Krzysztof Sobieszek, konsultant i strateg transformacji cyfrowej, ekspert ICAN Institute.

Najważniejsze tematy Konferencji MIT Online

Zaproszeni speakerzy podzielą się wiedzą i cennymi wskazówkami w poniższych obszarach:

  • Jak zwiększać produktywności dzięki technologiom: automatyzacja procesów, AR i VR, chatboty, analityka i business inteligence;
  • Cyberbezpieczeństwo w dobie rozwoju AI, dane w chmurze, bezpieczeństwo IoT, Ransomware, koncepcja Zero Trust;
  • Jak wykorzystać potencjał zespołu IT: czego możemy nauczyć maszyny, jakie kompetencje rozwijać, aby być konkurencyjnym w czasach AI;
  • Rozwiązania chmurowe zmieniające biznes: najnowsze trendy, zastosowania i przykłady;
  • Rozwój ekologicznych technologii: jak łączyć CSR i troskę o środowisko z produktywnością;
  • Cyfrowa transformacja polskich firm: czego możemy nauczyć się od liderów, którzy robią to z sukcesem;

To nie wszystkie tematy, o których porozmawiamy na konferencji. Pełna, aktualizowana na bieżąco agenda wydarzenia znajduje się na stronie konferencja.mitsmr.pl.

W wydarzeniu można wziąć bezpłatny udział lub skorzystać z płatnych pakietów uczestnictwa z dodatkowymi aktywnościami i materiałami.

Szczegóły i rejestracja na konferencja.mitsmr.pl.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia:

Karolina Starko
k.starko@ican.pl
tel. +48 784 507 967

Materiał opublikowany w ramach Patronatu Medialnego „Forum Polskiej Gospodarki”

INNE Z TEJ KATEGORII

Dowiedz się, jak inwestują najlepsi! Zapraszamy na darmową konferencję Invest Cuffs 2024

Już 5 –6 kwietnia 2024 r. odbędzie się kolejna edycja Konferencji i Targów Invest Cuffs. Będzie to już dziesiąta odsłona wydarzenia, które corocznie przyciąga do Krakowa kilka tysięcy uczestników, mających możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez niemal 200 prelegentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego.

Zapraszamy na 22. Międzynarodową Konferencję Baltic Management Development Association

W imieniu Zarządu BMDA, Collegium Prometricum oraz naszym – jako Patrona Medialnego wydarzenia, mamy zaszczyt zaprosić do udziału w 22. Międzynarodowej Konferencji BMDA (Baltic Management Development Association) pod hasłem „Mastering the Future: AI Impact on Business Models and Practice”. Konferencja odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku w dniach 25–26 kwietnia 2024 r.

Rola elektrowni szczytowo-pompowych w zielonej transformacji

Elektrownie szczytowo-pompowe to obecnie najbardziej dojrzała technologia magazynowania energii, charakteryzująca się niezwykle długim czasem eksploatacji. Przy rosnącym udziale źródeł wykorzystujących energię odnawialną, takich jak instalacje fotowoltaiczne, czy farmy wiatrowe, jednostki te mają coraz większe znaczenie w zielonej transformacji. W Młotach w Gminie Bystrzyca Kłodzka przygotowywany jest największy tego typu magazyn energii w Polsce.

INNE TEGO AUTORA

Rosną wynagrodzenia, ale i długi. Na ich spłatę trzeba pracować prawie cztery miesiące

Przeciętna pensja wzrosła o 11,3 proc. w ciągu roku i wynosi 5968 zł netto – wynika z danych GUS za kwiecień 2024 roku. To dobre informacje, ale niestety tracą na optymizmie w zestawieniu z zadłużeniem konsumentów, które również rośnie. Średni dług osoby wpisanej do Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej wynosi obecnie 21 940 zł, a więc o 13,9 proc. więcej niż jeszcze rok temu.
5 MIN CZYTANIA

Spada liczba wniosków o areszt tymczasowy

Nadużywanie tymczasowego aresztowania to w Polsce stary problem, a ostatnie lata były pod tym względem szczególnie złe. Jednak – jak podaje serwis prawo.pl – od początku tego roku trend wyraźnie się zmienia. Liczba wniosków o zastosowanie tego najbardziej uciążliwego środka zapobiegawczego spadła o ok. 30 proc.
2 MIN CZYTANIA

Kim jest nowy rzecznik małych i średnich przedsiębiorców

Premier Donald Tusk powołał na stanowisko rzecznika małych i średnich przedsiębiorców Agnieszkę Majewską, dotychczasową pełnomocnik terenową rzecznika MŚP w Gdańsku.
2 MIN CZYTANIA